Moje pravidelné lekce cvičení a tancování / my trainings


Moje tréninky vám dají skvělou fyzickou kondici, pevné zdraví, dobrou náladu, odbourávání stresu a zdravé srdce. Základ mého cvičení je vnitřní přístup k lidskému tělu a vědomí. Vědomé cvičení lze od správně provedených cviků přivést k energií nabitému tělu! Každé tělo je dokonalé! Když v tréninku spustíš proces vědomé práce, můžeš i ty vyhrát dokonalé tělo. Vše začíná v hlavě! Mé lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jste srdečně zváni. V John Reed je první lekce ZDARMA! Na osobní trénink se můžeš objednat :)


Vítám tě! Chceš se hýbat? Můžeš si vybrat z několika druhů cvičení, která osobně vedu. Cvičím pravidelně 8x v týdnu. Věřím, že si najdeš čas a přijdeš se rozvíjet se mnou.

Foto 279,

GROOVE dance, neboli parádní odvazová TANCOVAČKA!

KDE A KDY?

Úterý 17.30 - 18:30 Contemporary, Náměstí Míru 9, Praha 2

Středa 18:00 - 20:00 Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 - speciální nadstavbový léčivý taneční program (1x za 14 dní - každý sudý týden 40,42, 46 atd)

Čtvrtek 18 - 19, Neděle 10 - 11  John Reed Fitness, Karlovo náměstí 10, Praha 2

Co vás čeká?

Groove dance je energií nabitá a velice jednoduchá taneční lekce. Tančí se různé jednoduché choreografie, procvičují se jednoduché taneční kroky. Tančí se originální taneční pohyby, kroky i postoje a pózy. Během lekce protančíme mnoho stylů. Čeká vás mnoho žánrově různorodých pohybů a kroků, ve kterých získáte suverenitu a cvik. Lekce je řízená rytmem a  jednoduchými kroky. Autenticky tančíte, ale nejste omezováni tím, jak to uděláte. Užijete si spoustu zábavy a naučíte se být tanečně originální, uvolnění od sebehodnocení, stresu a hodnocení. Stáváte se kreativní, suveréní, ale také úspěšní a získáváte sebevědomí, kterým posilujete svůj autentický projev.  Lekce jsou nabité přátelstvím, zábavou, uvolněnou atmosférou, která nemá na bázi tanečních lekcí obdoby. Širokou škálou pohybu se perfektně tvaruje postava. Groove léčí! Je to úplně jiný taneční trénink než jste kdy zažili a opravdu stojí za to si to přijít vyzkoušet. TO PROSTĚ MUSÍŠ ZAŽÍT!

Jak vypadá lekce GROOVE?: https://www.youtube.com/watch?v=XdZV_xU6i2s

 Foto 165,

Complete Body Workout

Úterý 17 - 18, Neděle 11 - 12 John Reed Fitness, Karlovo náměstí 10, Praha 2

Tohle je maximální posilovací motion  trénink s prvky funkčního tréninku, tréninku s vahou vlastního těla, prvků přenášení váhy těla a prací s pohybem nahoru dolů, výdrž v kliku, prknu, přenášení váhy přes 1 ruku, systému primal move, animal move a natural move. Děláme angličáky, učíme se držet sílu v rukách, propojujeme všechny svalové skupiny a trénujeme balanc, flexibilitu,  funkčnost těla.  Mým velkým vzorem je Zuzka Light, ale dostat se na její level myslím zabere...pokud vůbec...no nevím nevím...! ?  Trénuji základní princip tohohle tréninku a dostávám se od základu k tomu, své tělo unést. Tenhle trénink je vhodný i pro začátečníky, protože jako u každého cvičení, vždy existuje odlehčená varianta, jak můžete cvik provést. Nebojte se začít!

https://www.youtube.com/watch?v=vlZPur2J3mk

Six pack attack

Pátek 17 - 17.30 John Reed Fitness, Karlovo náměstí 10, Praha 2

Tohle je třicetiminutovka, která intenzivně posiluje břišní svaly. Je to skvělá makačka a možnost jak začít zpracovávat "problémové" partie. Pro hubnutí bříška je skvělé používat neoprenový pás na bříško :)

Boots and legs attack

Pátek 17.30 - 18 John Reed Fitness, Karlovo náměstí 10, Praha 2

Třicetiminutový intenzivní workout zaměřený na sílu nohou a hýžďových svalů. Naturální trénink pro vybudování hezkých nohou a hýždí, nejedeme na efekty, ale na funkčnost.

Tak tohle jsem já :) První foto cca 3 roky zpátky. Vysvětlím hned.

Byla to doba, kdy jsem cvičila 4 měsíce v kuse, velice striktně jsem dodržovala jídelníček. Na trénink jsem se pravidelně balila do neoprenu a potravinářské fólie (hlavně na bříšku), odpustila si čokoládu, fuel, hermelín a česnekovou pomazánku. Dneska mám, o 4 kila víc, přestala jsem jíst maso a jsem stále spokojená a šťastná se svým tělem :)

První foto 2016 :)                         Rok 2019 - můj věk - letos mi je 48 let. Pocitově 18

 Foto 164, Foto 221,

                                                               

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.