Groove dance HEALING


Dovoluji si vás pozvat na dvouhodinový speciální léčivý taneční program do Studia Loona. Groove dance healing je tanec, co ti přináší radost a svobodu. Budeme se scházet každou sudou středu v měsíci. Budme pracovat s pohybem, energiemi, ženskou sílou, spiritualitou a sebeléčením. Bude to jízda. Termíny workshopů: 2.10., 16.10., 30.10. 2019

Groove dance healing

Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8

Čas: 18:00 - 20:00 hod

Termíny workshopů: 2.10., 16.10., 30.10. Groove dance healing

Tanec je nejpřirozenější pohyb, který nás zároveň vede nejblíže k tělesnému napojení do naší fyzické, emoční i duchovní síly.

V hudbě a v autentickém tanečním projevu neexistuje konflikt, boj, nebo soutěžení. Tanec, který zažijete s lektorkou Martinou vám ukáže váš taneční způsob svobodného prožití sebe sama. Naladíte si svou hloubku a vnitřní moudrost.

S pomocí kreativniho vyjadřování "svého" originálního způsobu tance prožijete Nirvánu v pohybu. Groove dance healing je ukázkou novodobého přístupu k tanečnímu pohybu. Odstraňuje stres, připoutání, hodnocení, posuzování sebe i ostatních. Vychází z komplexní patentované metody z USA The Groove Dance Method.

Tato lekce uvolňuje bloky a přináší světlo a lásku k sobě i k druhým. Přirozeně, po svém, s velice jednoduchými choreografiemi a bez kopírování lektora objevíte svou vnitřní extázi. Zažijete radost a nenásilné tělesné napojení.

Na tuto taneční lekci nepotřebujete mít žádné předchozí taneční zkušenosti, nebo fyzičku. Mohou tančit i ti, kteří si myslí, že tančit vůbec neumí, ba právě naopak! Všichni kdo tančí jsou úspěšní! Groove dance healing je cesta k radosti a sebeléčení, protože vám dá prostor užívat si tanec tak, jak jej vnímáte pro sebe nejlépe.

Převezmete zodpovědnost za svůj pohyb a zároveň posílíte svou vůli se dostat na vlnu světla, se kterou můžete po lekci  odejít a můžete dál zářit. Tanec je nejjednodušší způsob, jak se propojíte s nejvyšším já a dojdete k tělesné meditaci.

Groove dance healing je léčivý!

Proč tančit Groove?

https://www.tancitjistmilovat.cz/blog/2019/09/30/proc-tancit-groove_55

Cena za 2 hodiny 280,- Kč

Platba na místě v hotovosti (ženy na mateřské, v důchodu a studentky 250,-Kč)

5ti vstupová bonus karta 1200,- Kč (240,-Kč/1 vstup) 10ti vstupová bonus karta 2300,- Kč (230,- Kč/1 vstup)


AKCE ŘÍJEN! PŘIVEĎ NOVOU KAMARÁDKU NA LEKCI A MÁŠ VSTUP ZA PŮLKU! (platí celý říjen a na každou lekci, i na vstup na permanentku) (1 nová kamarádka = 1 poloviční vstup)

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.