Proč tančit Groove?

  • Akce

Tanec je prostor pro naší kreativitu, vášeň a pohyb. Propojení, která v našem mozku při tanci vznikají na bázi neuro spojení jsou pro člověka léčivá. Tanec způsobuje to, že mozek neustále přepojuje své nervové dráhy a tím, pomáhá s neuroplasticitou. Dejme tomu, že tanec je pro člověka stejně tak důležitý, jako matematika.

TANEC JE PRO KAŽDÉHO

Už jste slyšeli jste o tanci jménem Groove?

TANEC GROOVE LÉČÍ

Tanec Groove oproti  jiným sportům neudělá s tělem to, co s námi udělá právě Groove. Groove zlepšuje fyzičku, zhubne přebytečné tuky a vyrýsuje vám postavu. Dodá vám super pozitivní energii a skvělý pocit ze sebe sama.  

ZDRAVÝ POHYB A GROOVE!

Grppve podporuje a posiluje nejen naše svaly, ale taky psychiku. Doslova přepisuje negativa na pozitiva, zlepšuje funkce těla. Má ten dar, že umí vypustit naše negativní emoce a stresy a obrátit nás do dobré nálady. Mnoho mých klientek v minulosti popisovalo, jak přišly otrávené a odcházely vysmáté.

SNY SE STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ

Groove je velice vhodná fyzická aktivita pro ženy. O tom není pochyb, že je tanec nejvhodnější. Jistě si pamatujete, kdy se v pátek chodilo tancovat. A někdy jsme ve stavu, že prostě nemáme místo, kam bychom chodily tančit a uvolnit se od stresu tancem. Proto je tady Groove.

GROOVE JE V NÁS OD POČÁTKU

Tanec Groove ti dá schopnost odladit se od problémů. Tancovat umíš. Možná si jen myslíš, že ne, nebo máš blbý pocit, který ale můžeš na Groovu změnit. Sice budeš makat, ale nepoznáš to, hlavní je totiž vášeň. Jestli miluješ hudbu a ten pocit, který u tance vzniká, přijď si to vyzkoušet.

SVOBODA

Groove je svobodný tanec. V dnešní době, ze všech stran, přichází doporučení o tom, jak a co musíme dělat. Groove ti dá prostor být sama sebou.

MOJE PRAVIDELNÉ LEKCE GROOVE DANCE

https://www.tancitjistmilovat.cz/akce/2019/11/05/groove-dance_59

 

 

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.