Roztancuji vaší oslavu, večírek, předsvatební rituál...roztancuji vás do rytmu vašeho srdce, radosti a štěstí


Juch! Tanec pro vás. Tanec, který vám bude chutnat. Možná jste zapoměli, jaké to bylo, tančit tak, jako když se nikdo nedívá. Já vás naučím roztancovat se tak, že až to ukážete svému lékaři, potvrdí vám, že jste absolutně zdraví!


Roztancuju vaší akci!

Tančím pro radost a tančím pro zdraví. Tančila jsem vždy a všude a vždycky jsem to chtěla dělat pro lidi. Tančím životem a mám pro vás něco, co vás bude bavit, pokud tanec vnímáte jako to, co potřebujete k životu a chcete to prostě bez zábran pořádně rozjet ve svojí partě. Pokud chcete akci, kontaktujte mne napřímo: Mobil: 723108898, nebo email: martina@tancitjistmilovat.cz

Foto 484,

Rozlučkový rituál pro nevěsty

Když se chceš pobavit těsně před tím, než se budeš vdávat, není nad to si udělat krásnou oslavu v kruhu svých kamarádek. Vytvořím pro vás důstojný a radostí naplněný rituál. který Provedu vás do slavnostního období příprav svatby a vneseme spolu do vašeho života před tímto velkým krokem silné dojmy. Období před svatbou a svatba samotná je krásné období. Nevěsta i její kamarádky si zaslouží tu nejlepší péči. Dostanete ode mne ten nejkrásnější dárek, ze kterého budete dlouho plná radosti a štestí. Budete mít svůj osobní rituál, na který budete vzpomínat s láskou. Na rozdíl od loučení se svobodoiu vás nebude bolet hlava. Uděláte ze sebe nevěstu a královnu svého života.

Foto 488,

 

Moje energie rozproudí vaší akci!

Většinou, pokud pořádáte nějakou oslavu, tak i přes to, že chcete zažít veselost, odreagování, pospolitost, spolutančení, chvíli trvá, než se to ROZJEDE. Jenže na začátek si musíme dát několik panáků, aby se zábava rozjela a to zase může způsobit to, že to někdo prostě přežene, odpadne a pak nám ke společné zábavě chybí, nebo je to celý přehnaný.

Já mám schopnost a dar propojovat lidi a umím vaší oslavu roztancovat i bez alkoholu. Pokud se ale chcete trochu naladit, není to vůbec problém. Se záměrem, který si vytvoříte vám roztancuju vaší akci, ať už se jedná o oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, firemní večírek, rodinnou, nebo jinou společenskou událost.

Foto 490,

 

Když se neznáte, můj tanec zbourá hranice a vy se seznámíte velice rychle!

I pokud se potká různá skvadra lidí, a´t už ve firmě, nebo v rodině, umím pro vás "učšít program na míru". Dokážu propojit tancem vaší partu napříč generacemi, takže tancují děti, rodiče, sourozenci i prarodiče.

Foto 495,

 

Jak to vypadalo na akcích pro firmy:

https://www.tancitjistmilovat.cz/teambuilding

 

Jak to vypadalo na akcích pro vás:

https://www.facebook.com/tancitjistmilovat/photos/?tab=album&ref=page_internal

 

 


Fotogalerie

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.