Imunita na podzim - individuální poradenství pro vaše zdravíčko


Možná jste si tím už prošli, nebo je kolem vás někdo, kdo si tím prochází. Rýma, kašel, teplota. Důležité je udržovat pět P a věnovat se PREVENCI. Pamatujte, že prevence je daleko účinnější, než neudělat nic, nebo jen polykat paralen. Mám pro vás úžasný BALÍČEK pro posílení imunity z produktů, které podpoří vaše zdraví. Tyto produkty je vhodné mít doma, pro všechny případy. Pomohu vám zorientovat se v tom, jak se dá jednoduše zabránit silným projevům chřipky.

Balíček pro imunitu

Mnoho let se zajímám o zdravý životní styl. V mé domácí lékárničce nechybí pár "záchranářů", kteří mi dávají jak pocit jistoty, tak i okamžitě zafungují, když se něco děje jak mě, tak i v mé rodině, nebo v mém okolí. Všechny produkty, se ktrými vás mohu seznámot jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory.

Někdo na pomocníky pro zdraví nevěří a někdo je nechce brát, protože si myslí, že to nefunguje. Já vám ale mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že TO FUNGUJE na 100 %.

Mám tu pro vás velmi dobré, silné a účinné  pomocníky, kteří skvěle ochrání vaší imunitu. Tyto pomocníky a záchranáře zdraví a imunity u mne můžete kdykoli objednat. Pokud vás jednotliví pomocníci  zajímají, rozklikněte si jednotlivé odkazy, nebo mne přímo kontaktujte na mém čísle 723 108 898.

Zajistím vám lepší ceny a vysvětlím vám, jak si pomocníky vybrat a jak je můžete užívat dle jejich výživnosti. Věřte, že opravdu pomáhají.

CO VŠECHNO MŮŽEME ŘEŠIT:

  • kožní potíže
  • žaludeční potíže
  • překyselení
  • nadváhu
  • nachlazení
  • teplotu, kašel
  • bolesti kloubů
  • a jiné neduhy

Zelený ječmen - Green Ways https://www.gw-int.net/katalog/jecmen/

Chlorella - Green Ways   https://www.gw-int.net/katalog/chlorella/

Colostrum LR   https://www.lr-czech.com/lr-lifetakt-colostrum-kapsle-2

Formule Novomin - Formula 4 N.V.M.N   https://cz.siberianhealth.com/cz/shop/catalog/product/500020/

 Z vlastních zdrojů je velmi vhodné zakoupit vitamín C, Vitamín D a Zinek a užívat je v této době jako prevenci každodenně. Dle různých studií bylo prokázáno, že vitamín D v nadsazených dávkách výrazně ovlivnil průběh kovidu. Doporučuji zařadit více času v přírodě a začít s procházkami na čerstvém vzduchu. Zkuste také lehké otužování. Upravte si  svůj jídelníček a jezte více zdravě. V dnešní době se to opravdu vyplatí.

 Foto 504,

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.