Magický Beltine v Zahradě živlů 29.4. - 1.5.2022


Chcete zažít magický svátek Beltine v ženském kruhu? Vykouzlit si v nádherném prostředí léčivé Zahrady živlů odvahu, radost a pozitivní energii?Toužíte zažít tanec, bohatý program a harmonizující stravu? Neváhejte se přihlásit :)

Magický Beltine pro ženy v Zahradě živlů

Tento transformační víkend je již druhým ročníkem celostního programu, ze kterého vstoupíte do života sebevědomá, zrelaxovaná, nabitá energií své životní vášně a správného nasměrování.

 • Toužíte otevřít dveře svému sebevědomí a užívat si nádherný víkend, který vás provede k sebelásce, sebeobjevení a sebeosvobození?
 • Chcete nechat odajít staré a nefunkční programy a na místo sebeobviňování a hledání smyslu všeho už konečně začít používat svůj šarm a superschopnosti?
 • Potřebovaly byste se více uvolnit, vyčistit se od minulosti a hodit za hlavu vaše starosti a pocity viny?
 • Potřebujete se vnitřně zharmonizovat, dostat se do svého středu, ale zároveň zůstat v plnosti svého vědomí a síle?
 • Láká vás ochutnat lahodná, harmonizující a zdravá jídla a trochu se i o léčivém jídle i naučit?
 • Chcete se věnovat jeden víkend jen sobě a provést na sobě bez jakýchkoli tlaků změny k lepšímu?

Neváhejte se přihlásit na Magický Beltine pro ženy a dovolte si prožít sebe v té nejúžasnější formě.

Milé ženy,

zvu vás na inspirativní a sebe-rozvíjející víkend v kouzelném místě Zahrady živlů. Čeká vás čas naplněný radostí, relaxací, jemných, čarovných a příjemných aktivit. Čeká vás kouzlo mnoha nádherných okamžiků a společných prožitků ženské transformace.

Tento víkend vám může změnit život k lepšímu, tak, jako se to stalo ženám před vámi. Magická noc Beltine má léčivou moc. My, ženy tvůrkyně, můžeme jako mávnutím kouzelného proutku tento čas prožít a proměnit jej ve vše dobré pro sebe i své okolí.

Co budeme jíst?

Celý víkend nás čeká harmonizující a super zdravá strava. S lahodným jídlem budeme od páteční večeře do pondělního oběda pociťovat opravdový vzestup emoční i fyzické harmonie. Jídelníček bude obsahovat superpotraviny a zdravé ingredience plné chuti. Bude plný nutričně, se spoustou vitamínů a minerálů, s podporou výživných, antioxidačních a lahodných ingrediencí. Společně si užijeme ranní start organismu a probudíme své životní a pozitivní energie. Během snídaně, oběda a večeře budeme mít prostor pro sdílení a příjemné posezení, cviční i povídání. V rámci ženské pospolitosti může každá žena přivézt něco na společný stůl.

Co umí Zahrada živlů?

V místě posvátné geometrie Zahrady živlů působí nádherné energie, které jsou hybnou silou léčivých a ozdravných procesů. Čeká vás léčivá voda Kangen a místní výborná a léčivá pramenitá voda vhodná k pití i pro koupele. Je jí všude kolem mnoho, v pramenech i v místních přírodních i teplých wellness lázních. Dále jsou tu pak bosoprocházky, studánky, jeskyně, menhiry, kameny, drahokamy, všudypřítomné dřevo, oheň, světlo, tma, vítr a vzduch. Chrámové dveře otevřou nejdno tajemství domu Ohně, Větru, Země a Vody. Také indiánské tee-pee a celý prostor farmy a zahrady, která má mnoho zákoutí a místa vhodná pro relaxaci. Prostor posvátné geometrie a mnoho dalších elementů vás budou provázet, pomohou vám a podpoří vaše budoucí záměry.

Foto 544,

 

Zajímá vás?

 • Chcete si naplno otevřít své touhy, vášně a záměry?
 • Láká vás navštívit místo s léčivou energií a magickými zákoutími?
 • Chcete si poléčit svou ženskost a vztahy s muži?
 • Máte své touhy a vize a chcete je nasměrovat tím správným směrem?
 • Máte někdy strach z toho co bude a zajímá vás, jak funguje správně používaná magie?
 • Toužíte po čase pro sebe, kdy nemusíte stále a dokola něco řešit?
 • Potřebujete se uvolnit a věnovat se jeden víkend jen sama sobě?
 • Zajímá vás téma meditace, omlazování a toužíte o péči pro tělo i duši?
 • Chcete oslavovat, ale bez alkoholu, za to v kruhu podobně naladěných žen?

Rezervujte si už dnes místo na magický víkend v kouzelném prostředí Eko farmy Lánov v Zahradě živlů.

Program:

Budeme se společně věnovat různým tématům týkajících se sebelásky, sebeúcty, sebehodnoty a sebenalezení. Jednoduchými technikami cvičení, tance a ženského kruhu doplníme do svého těla, mysli i duše chybějící soulad. Budeme se harmonizovat podle principů “ Ženských klenotů“.

Můžete se také těšit na energizující jógu a lehké cviky s velkým efektem pro vaše tělo i duši. Budeme si povídat, budeme se bavit, radovat se, pečovat o sebe a budeme se mít krásně.

Zažijete ženský kruh a léčivé spirituální disko. Všechny aktivity jsou vhodné i pro ženy bez jakýchkoli předchozích zkušeností. Poplyneme v radosti, hravosti a v obohacující přítomnosti okamžiku tady a teď.

Načerpáme nádherné energie v jeskyni Panny Marie, v přítomnosti drahokamů, kamenů, dřeva, větru a všech zemských i vesmírných elementů Zahrady živlů, která pro toto byla speciálně stvořena a už teď se na nás těší, aby nás léčila a otevřela v nás hladkost, jemnost, lásku, krásu, sílu a podpořila naše magické znovuzrození v magické noci Beltine.

Máme k dispozici celou Zahradu živlů se všemi jejími kouzly a všemi domy, studánkami, jezírky a všemu co k ní patří . Dům Země je místem, kde budeme společně jíst a kde povedeme očistné rituály. Dům Vody nám nabídne saunový svět, nádherný bazén, wellnes, vířivku a páru. Ubytování je zajištěno v Domě ohně, s postýlkou a sociálním zázemím.

Přesnější program:

Tanec
Jemné jógové cvičení
Probuzení své energie za pomocí dechu a pohybu
Otevření svého záměru
Nalaďování se
Kruh s menhiry
Kontakt se zvířaty na farmě
Tee-pee
Očistné koupele a sauna
Otužování – dobrovolné
Oheň
Tvorba posvátného věnečku z květin
Bubnování
Spirituální disko
Ranní jóga a energizující cvičení
Procházka s překvapením
Vyjíždka na koni (volný program)
Taneční a životní rituály
Ženský kruh
Očistný proces a odstřižení se od starého a nepotřebného…a mnoho dalšího, což vyplyne z našeho setkání a propojení naší energie…

Všechny aktivity jsou dobrovolné a můžete si případně pro svůj individuální čas na chvíli zařídit svůj osobní program v zahradě živlů, která sama o sobě léčí a s tímto záměrem byla vytvořena.

Doplňující informace:

V místě je léčivá voda, s sebou je vhodné si vzít láhev, abyste si mohly vodu kdykoli během dne doplňovat.
Připravte se na kvalitní pitný a stravovací režim, který léčí a detoxikuje.
Nebudete mít ani trochu hlad. Naopak, Budeme se vyživovat.
Oblečení na ven je vhodné teplejší, budeme na horách. Je možné využít spaní uvnitř i venku.
Program bude probíhat uvnitř i venku, oblečení je vhodné volit i podle momentálního počasí.

Každá žena může přivézt něco dobrého na společný stůl, ať už se jedná o jídlo vytvořené s láskou. Vítáme jídlo bez lepku, vegetariánské a zdravé. Jídlo budeme po přihlášení na pobyt individuálně procesovat.

O zahradě živlů

Zahrada živlů je unikátní projekt zasazený do panenského prostředí krkonošské přírody, který nabízí pestré možnosti vyžití s jasným záměrem – navrácení se k přirozenému stavu klidu a spokojenosti, harmonii, sebepoznání a uzdravování těla i ducha. Jeho součástí je ekofarma, soustava propojených jezírek, jedinečné stavby z přírodních materiálů zasvěcené čtyřem živlům, okrasná i plodivá zahrada opečovávaná dle zásad udržitelnosti a permakultury a v neposlední řadě indiánská vesnička či lesní školka. Celý areál slouží jako transformační a inspirativní prostor, léčebné lázně a místo napomáhající probouzení lidí a vytváření nového pohledu na člověka a jeho život na Zemi, na životní prostředí, přírodu a existenci.

Prostor a objekty v celém areálu – stavby, zahrada i vodní uspořádání byly navrženy a vybudovány s maximálním respektem k přírodě, dle principů udržitelnosti a soběstačnosti a rovněž se záměrem učinit zahradu harmonickým, energeticky nabitým místem. Tohoto potenciálu lze využívat při meditacích, praktikování jógy, očistných rituálech a dalších relaxačních i seberozvojových aktivitách. Věříme, že vyskytuje-li se člověk v harmonickém prostředí obklopeném přírodou, jíž je neoddělitelnou součástí a která je zdravá, prosperující a s láskou opečovávaná, může snáze docházet k přirozenému procesu uvádění se do souladu a sebeléčení.

https://www.youtube.com/watch?v=wHxmCm7YleE

Co sebou:

kamínek, korálky, náramek, peříčka, obrázek, nebo předmět, který darujeme prostoru a Matce Zemi.                                                                                                                                                         červené šaty, náušnice, šátek na tanec
psací potřeby, pastelky, blok
podložku na cvičení/na spaní
dřívka, bubínek, chřestidla
plavky
oblečení do hor

Příjezd do Zaharady živlů je možný v pátek od 16ti hodin.
Zahájení programu v pátek 28.4. v 18.00hod. Ukončení programu bude v pondělí 1.5. v 16.00 hod.
Cena za celý víkend: 4.800,- Kč
PRO SVOU REZERVACI (nebo případné dotazy) prosím PIŠ NA:
martina@tancitjistmilovat.cz

Počet účastníků je omezen na 15 žen, rezervuj si své místo včas.

Těším se na naše nádherné setkání, Martina

 

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.