Tanec křišťálového těla a hudební koncert pro tvé smysly I.


Přijďte si užít taneční rej s energií, radostí a vibrací božského zvuku. Přeneste se kouzlem taneční a hudební magie do nitra své životní síly, zdraví a kreativity.


Propojení tance křišťálového těla a hudebního koncertu pro vaše smysly je trochu jiný zážitek.

Každý může trochu tančit. Respektive, každý by měl občas trochu tančit, protože tanec dodává životu sílu a lehkost. Proč je tomu tak? Taneční pohyb odvádí napětí z těla i z mysli. V praxi se tedy můžete spolehnout, že v hmotné, i jemnohmotné fyzické rovině působí tanec na člověka velmi blahodárně, transformačně a léčivě. Proč? Protože vám umožňuje procházet mnoha vrstvami, pocity, energiemi, fázemi, rytmy, změnami, dynamikou a procesy. Co je ale nejdůležitější, že vše si řídíte sami. Sami se rozhodujete, sami se hýbete a nebo jen pozorujete. 

 • Milujete hudbu a taneční pohyb?
 • Rádi byste propustili své zatažené emoce?
 • Chcete zažít pocity štěstí a naprostou svobodu?
 • Toužíte zdravě uchopit svou osobní, životní sílu a integritu?
 • Chcete se odvázat a posléze zklidnit hluboce meditační hudbou?
 • Přejete si věnovat jedno odpoledne a ochutnávat v klidu léčivé energie?
 • Chcete si zkusit, jak je možné pracovat se svou vnitřní léčivou schopností?
 • Toužíte po tom se v tanci pořádně vyřádit, ale zachovávat si přitom svou fyzickou sílu?
 • Potřebujete v životě více vnímat své pocity a propojit s nimi podle svých potřeb mysl a srdce?
 • Chcete ochutnat intuitivní léčebný proces a jemně a jednoduše naplnit pohár vnitřního sebepoznávání?
 • Chcete si vyzkoušet, jaké to je zatancovat si jako na párty, ale v hezké a láskyplné energii vzájemně se podporujících lidí?

Napište si o svůj lístek na akci a získáte pokyny k platbě.
rezervace: martina-sarova@seznam.cz

Když poznáte svou křišťálově jasnou mysl a nezatížené tělo, prostoupí vás klid, radost a svoboda. Možná často přemýšlíte o tom, že by bylo skvělé, kdyby ve vašem životě exitovala neomezená schopnost sebeléčení ukrytá na dosah přímo uvnitř vás. My vám nemůžeme slíbit vůbec nic, ale víme, že jediná chvilka prožitku může lecos změnit. Pokud se totiž rozhodnete udělat jeden malý krůček k sobě a svému sebepoznání, celý vesmír se pohne směrem k vám, aby vám pomohl.

Zaujalo vás to?

Pokud rádi prožíváte netradičně pojaté taneční setkaní, kde jste probuzení, podporovaní a transforujete svou kreativitu, sílu, klid, zdraví i radost, je toto setkání právě pro vás.

Možná se vám teď zdá nemožné, že by hudba a tanec mohly přinést pozitivní a efektivní změny do vašeho života. Pokud ale změníte přístup, tak to možné bude! Když cítíte ve svých pocitech to příjemné, váš vnitřní systém si tento pocit ukládá. Když vám to ale i dobře chutná, tak ke všemu zdravějšímu směřujete lépe, protože už víte, na co se máte v životě soustředit. Děláte tzv. PRVNÍ KROK na cestě k sobě. Nejen v tanci, ale kdekoli, kdykoli a všude. Jde o tzv. vnitřní ukládání svého čistého nastavení v blahodárné a tvůrčí energii. I toto je cesta k úspěchu a zdravému sebevědomí.

Tanec a hudební koncert s křišťálovými mísami je milý a příjemný zážitek, který může změnit nastavení vašeho těla, mysli i duše. Tělo je ze 70% tvořeno vodou. Hudba, vibrace a křišťál pracují na hluboké úrovni našeho fyzického, emočního i mentálního těla. Zprvu tančíte. Pak vás už jen unáší pocit lásky na vlnách harmonie a vesmírně hlubokého kristalického léčení zvukem.

Naše setkání bude nenásilné. Nebudete se učit, ani nutit do jakékoli akce. Nikým se nemusíte stát. Připravujeme pro vás láskyplný prostor, ve kterém jednoduše a přirozeně BUDETE. Vy jste už teď tou nejlepší, nejpřijatelnější a nejkrásnější verzí sebe sama! Tanec křišťálového těla s koncertem pro vaše smysly vás vyladí ještě výš.

Je zde propojená mysl, záměr a hloubka čistého chrámu těla. Odchází stres, utichají myšlenky, odvolán je strach. Potenciál je otevřený a budoucnost nastavená v jasnost.

Do vyšších vibrací vás v tanci provede taneční víla Martina a v hudbě Petr Wilde. Těšíme se na vás.

Tanec křišťálového těla a hudební koncert pro vaše smysly proběhne ve Studiu Šťastná chvíle.

ŠŤASTNÁ CHVÍLE, Staropramenná 17a, Praha 5

18.6.2024

18.00 - 21.00 hod

Cena: 450,- Kč

Program:

 • 18.00 zahájení
 • 18.30 tanec
 • 19.30 překvapení
 • 20.00 koncert
 • 21.00 doprožívání, sdílení, občerstvení, závěr

Napište si o svůj lístek na akci a získáte pokyny k platbě.

rezervace: martina-sarova@seznam.cz

 


Fotogalerie

Návod zdarma

Napište mi na email o návod na energii pro vaše tělo.