Vítám vás,

jmenuji se Martina Šárová. Pomáhám lidem se stravou a pohybem.  Najdu ztracenou vášeň pro život i vám.  Bez vášně je totiž život nuda, ale když objevíme "dělání" od srdce, vyhrajeme. Tančím a hýbu se dost aktivně od dětství. Ráda vařím, maluji, otužuji se, hýbu se, objevuji, učím se, pracuji, medituji. V roce 2021 jsem oslavila padesátku a miluji život. Jeden můj dobrý kamarád mi při rozhovorech o životě říkával: "Martinko nesnaž se". Dnes to chápu. Už se nesnažím. Dělám převážně pouze to, co mi dělá radost a co naplňuje moje poslání.

Proč právě "Tančit Jíst Milovat"? Protože oblast zdravého životního stylu není o ničem jiném než o praxi, propojila jsem tři nejdůležitější pilíře životní energie. Mé poslání je posunout každého, kdo chce objevit lehkost ve vaření, pohybu, sebelásce nebo v tanci. 

 • TANČIT, učím proto, abyste mohli dělat nenásilně tělesný pohyb, ať už se jedná o cvičení, tanec, nebo běh.
 • JÍST vás naučím protože i vy můžete jíst bez výčitek a souladu se sebou. Tělo v souladu prosperuje a vypadá přesně tak, jaké ho toužíte vidět.
 • MILOVAT sebe ve zdravé sebelásce a zůstat autenticky spokojený ve svém těle i v životě můžete objevit a není to o pyšnosti.

Od roku 2006, kdy jsem se začala pohybovat ve fitness světě jsem nasbírala mnoho zkušeností z oblasti pohybu, výživy i sebelásky. Hledala jsem způsoby, jak mít v životě výkon i energii. Prozkoumala jsem trendy i diety. Ochutnala jsem řadu superpotravin. Některé jsem si oblíbila kvůli jejich harmonizujícím a léčivým schopnostem. Jsem specialistka na skládání jídelníčku, detox, harmonizaci těla, omlazení, na vyladění energií v těle i v mysli. Objevila jsem unikátní způsob, který ráda předám a i vám. Tančit Jíst Milovat vám ušetří čas i peníze.

Foto 483,

 • Tančit je  životní dávka pro "radost", "štěstí", "pohyb", "život".  Pokud tanec není vaše parketa, alespoň se houpejte v rytmu života, jako loďka na vlnách plynoucí čisté řeky. Když pouštíme loďku po vodě, klacíkem ji popoháníme, aby plula po proudu. My jsme ta lodička a klacík je ten pohyb. Kdo nechce zůstávat na místě, musí se hýbat kupředu, život už je prostě takový.
 • Jíst je dávkou pro "zdraví". To, jak budeme zdraví ovlivníme jen my samotní. Jíme to, víme to,  cítíme to. Vše je jen a pouze o našem nastavení a o naší vůli.
 • Milovat je dávka souzněnění s životem, s jídlem, pohybem, to je vztah k sobě, zodpovědnosti za svůj život.

Můj program vás naučí správně si jídlo vybírat a jednoduše ho vařit. Povedu vás a k tomu také tištěné návody, typy a postupy v PDF E-boocích. Můžete se se mnou naučit i hýbat.

 • Pro začátek si můžete nechat zaslat na email MOTIVAČNÍ LIST NA LEDNIČKU.
 • Objednat se na konzultaci online, nebo naživo.
 • Přijít na některou z mých akcí.
 • Přidat se do Facebookové nebo Instagramové skupiny.
 • Miluji ženská společenství a ženské kruhy, pokud chcete nějaký uspořádat u vás, ráda za vámi přijedu.
 • Těším se na vás!

Foto 480,

Od dětství pro mě byl pohyb, hudba, radost a zábava hlavním pohonem pro můj osobní rozvoj. K pohybu jsem měla od malička blízko. Byla jsem velice akční dítě a (strom, stoh, rybník, stezka, kopec, les, hřiště, molo, loďka, síť, pálky, míče, později velmi oblíbený disko parket, fitko, stále jsem utíkala za štěstím, dnes mám ve své mysli klid. V pohybu jsem nalezla svou vášeň, vesmírnou energii změny, léčení a velké propojení s přírodou a svým srdcem.

V dnešní uspěchané době je dobré naučit se myslet, chovat se a žít jako Zenový mistr. Všude kolem nás se objevují nabídky štěstí a hojnosti. Šťasný jogurt i sušenky naplněné radostí. Stačí jen sáhnout do regálu a jsme in. Díky tomuto komfortu ztrácíme kontakt s "bojem o zrno", ztrácíme doteky s hlínou, se Zemí, s přírodou. Nerozumíme tomu, jak fouká vítr, odkud plují mraky, v kolik se stmívá, jak zpívá les, neznáme co je čisté a co špinavé a nakonec zapomeneme i to, co máme jíst a jak se máme hýbat. Potravinářský průmysl nám značkuje vodu s 0% tuku a my procházíme jídelníčkem jako v labyrintu. To, co jeden člověk vymyslí druhý člověk popře. Zatímco vy jdete posbírat do lesa pytel odpadků, jedna celebrita ve svém youtube videu vyzve k nákupu a během 60ti minut se vaprodá celá kolekce.

Foto 454,

Minulý rok jsem oslavila padesátku. Najednou chápu, jak hrozně život utíká. Věci vnímám a cítím s jinou energií, už nejde o to, být nejrychlejší. Pracuji s rozumem a citem. Naučím i Vás stát se sami sobě výživovým poradcem. Pohyb musíte pochopit, musíte vnímat, musíte cítit, že se ve vašem něco děje a musíte chápat co to je a kde se to děje. Volný čas trávím v naladění na svoje tělo, v přírodě, plavu, občas běhám, hodně dýchám, strečinguju, jóguju, tančím, flexiabruju, občas dělám stojky, dřepy, nebo se jen tak povaluji a dýchám na podložce. Tajemství spokojeného těla spočívá v našem těle. Toto tajemství se můžete dozvědět i vy.

 Foto 336, Martina Šárová

Pomohla jsem stovkám klientů a pokud máte chuť, mohu pomoci i vám.

 Foto 481,

Získané certifikáty a dosažené vzdělání v oblasti fitness a duchovního rozvoje:

BodyGROOVE Experience Facilitator
The GROOVE Method Facilitator
Fitness osobní trenér
Výživový poradce
Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
FlexibaBasic
Flexibar Advanced
Chitoning
FLY joga
Fyzioline
Zumba

Doplňkové vzdělání v duchovní oblasti

Reiki 1
Reiki 2
Reiki 3
Automatická kresba
Plánování podvědomí v hladinách Alfa

 


Napsali o mně: 

Časopis Forbes rok 2020

https://forbes.cz/protancit-se-k-uvolneni-sebevedomi-a-stesti-zkusili-jsme-trochu-jine-tanecni/

 

Časopis Čas na kafíčko pro ženy rok 2020

 Foto 453, Martina Šárová

 

                                                                                                                                                                               Videa a rozhovory se mnou:

Trénink v Body Body v Praze s olympijským vítězem Davidem Svobodou  - TV Metropol rok 2014

https://www.youtube.com/watch?v=l6gL29GdADI

Rozhovor s vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007 Veroniku Chmelířovou v Tiger Relax Clubu Chomutov rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=NoyFOhb2e28

Rozhovor se zakladatelkou The Groove Method Misty Tripoli v Mnichově  rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=Kuy5LDbfbEE

Rozhovor s mentorkou Danou Vítův o tom co je možné dělat abychom byli zdraví rok 2015

https://www.youtube.com/watch?v=ZRJmOZ04vOI

 

REFERENCE:

 https://www.tancitjistmilovat.cz/provasosobne

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.