Vítám Vás, jmenuji se Martina Šárová. Ráda bych Vám představila unikátní a jednoduchý systém pro zdraví "Tančit Jíst Milovat"

Asi se teď sami sebe ptáte: "co to je? "program Tančit Jíst Milovat?" "Co můžete očekávat od těchto "trochu bláznivě" znějících slov?" "Myslíte si, že teď budete muset začít tančit? Jíst a milovat?" Já Vám na Vaši otázku odpovím ze své zkušenosti a praxe. Vše, co děláme s láskou a v dobré vůli, jde o 100% lépe, než z donucení, nebo proto, že musíme. Jednoduše řečeno, buďto to půjde po dobrém, nebo to nepůjde vůbec.

Systém "Tančit Jíst Milovat " je  jednoduchý a komplexní návod pro zrdavý životní styl. Naučí Vás správně jíst, vařit, nakupovat a hýbat se. Objevíte informace, jak máte začít dělat věci správně a jednoduše. Budete mít tištěné návody, typy a postupy v PDF E-boocích. Budete je používat tak, aby vás to nezatěžovalo. Můj jednoduchý systém vám pomůže nalézt životní rovnováhu. Pochopíte všechny základní principy zdravé stravy.

Pro začátek si můžete z mých stránek nechat zaslat E-book.

Těším se na spolupráci!

Foto 336, Martina Šárová

Od roku 2006, kdy jsem se začala pohybovat ve fitness světě jsem nasbírala mnoho zkušeností. Zajímala jsem se o dlouhověkost, o to, vypadat skvěle, být štíhlá, spokojená, šťastná. Hledala jsem způsoby, jak si udržet výkon a energii. Prozkoumala jsem různé styly, trendy, diety, programy. Studuji různé druhy pohybu a cvičení. Ochutnala jsem řadu suplementů. Mám dlouhodobou a aktivní praxi v pohybových programech, jsem specialistka na skládání jídelníčku. Zdravá a vyvážená stravu řeším denodenně a dnes již automaticky.

Objevila jsem unikátní způsob, který může ušetřit váš čas a peníze.

Od dětství pro mně byl pohyb, hudba, radost a zábava hlavním pohonem pro můj osobní rozvoj. V těchto oblastech jsem nalezla i své osobní štěstí. K pohybu jsem měla vždy blízko a věnovala jsem se mu rekreačně. Byla jsem velice akční a pohybová činorodost mne provázela v každodenním životě. V pohybu jsem nacházela svou vášeň a veliké propojení s přírodou, svým srdcem a objevováním svých schopností a šikovnosti.

Foto 454,

 

Příští rok mi bude přesně 50 let. Přicházím do let, kdy věci vnímám a cítím s jinou energií. V současné době pracuji hlavně se ženami. Cítím, že jsem pro ženy potřebná a ženskému světu rozumím. Pracuji s rozumem a citem. Neslibuji svým klientům zázraky. Umím ale perfektně vysvětlit a předat základní informace tak, že je pochopíte a jednoduše je aplikujete do svého života. Naučím Vás stát se sami sobě výživovým poradcem.

 

 

Nerada bych, aby Vás  slova tančit a milovat odradila. Vysvětlení je opravdu jednoduché. "Tančit" je synonymum pro slovo "radost" "volnost" "pohyb" "umění" i "svoboda". Tato slovní spojení nás povedou k našemu tělu. Tančit nemusíte, pokud to není vyloženě vaše radost, myslím si, že na světě neexistuje člověk, který by neměl svou oblíbenou hudbu, která mu dělá dobře na duši i na těle.  Tančit, v názvu mého projektu tedy zastupuje radost ze života. Jíst, to je synonymum pro "zdraví"

Získané certifikáty a dosažené vzdělání v oblasti fitness a duchovního rozvoje:

BodyGROOVE Experience Facilitator
The GROOVE Method Facilitator
Fitness osobní trenér
Výživový poradce
Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
FlexibaBasic
Flexibar Advanced
Chitoning
FLY joga
Fyzioline
Zumba

Doplňkové vzdělání v duchovní oblasti

Reiki 1
Reiki 2
Reiki 3
Automatická kresba
Plánování podvědomí v hladinách Alfa

 


Napsali o mně: 

Časopis Forbes rok 2020

https://forbes.cz/protancit-se-k-uvolneni-sebevedomi-a-stesti-zkusili-jsme-trochu-jine-tanecni/

 

Časopis Čas na kafíčko pro ženy rok 2020

 Foto 453, Martina Šárová

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Videa a rozhovory se mnou:

Trénink v Body Body v Praze s olympijským vítězem Davidem Svobodou  - TV Metropol rok 2014

https://www.youtube.com/watch?v=l6gL29GdADI

Rozhovor s vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007 Veroniku Chmelířovou v Tiger Relax Clubu Chomutov rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=NoyFOhb2e28

Rozhovor se zakladatelkou The Groove Method Misty Tripoli v Mnichově  rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=Kuy5LDbfbEE

Rozhovor s mentorkou Danou Vítův o tom co je možné dělat abychom byli zdraví rok 2015

https://www.youtube.com/watch?v=ZRJmOZ04vOI

 

REFERENCE:

Klient

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong level. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Kateřina 35 let - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

 

 

CENÍK

Úvodní konzultace 2000,- Kč (3hod - rozebereme vše. Příčiny, návyky, zvyklosti, problémy. Individuálně navrhnu plán a připravím váš program)
Program "Zdravý životní styl na celý život" 2000,- Kč (Komplexní program celoživotního jídelníčku v elaborátech PDF)
Kurz Orientace v nakupování zdravých potravin 1000,- Kč (Individuální nakupování ve specializované prodejně - 1,5 - 2 hod)
Individuální Kurz Zdravého vaření 3000,- Kč (5 hodin)
Osobní trénink 800,- Kč (1h)

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.