Dobrý den, vítám vás na mé stránce.

Jmenuji se Martina Šárová a jsem odbornice na zdravý životní styl. Ráda tančím, hýbu se, vařím. Představuji vám unikátní systém pro zdraví, který jsem nazvala jednoduše "Tančit Jíst Milovat".

Jak máte tedy pokračovat v životě bez překážek a konfliktů ve výběru potravin?
Jak naleznete vnitřní soulad v tom co máte jíst, když si nejste jistí?
Jak máte začít zdravý životní styl?

Asi se teď sami sebe ptáte: "Tančit Jíst Milovat"? Co můžete očekávat od těchto "trochu bláznivě" propojených slov?" "Budete muset začít nějak tančit, jinak jíst a něco muset milovat?" Já Vám odpovím ze své zkušenosti a praxe. Vše, co děláme s láskou a v dobré vůli, s přímým propojením k sobě, nám jde o 100% lépe, než když to děláme pro někoho, nebo z donucení.

Můj program nazvaný jednoduše "Tančit Jíst Milovat" je váš návod pro komplexní zdravý životní styl od A do Z. Naučí Vás správně jídlo CÍTIT, dobře jíst, jednoduše a rychle vařit, správně se orientova a nakupovat zdravé a vyživující potraviny. Se mnou se můžete naučit i správně hýbat.

Objevíte informace, jak máte začít dělat věci správně a jednoduše. Budete mít moje vedení a k tomu tištěné návody, typy a postupy v PDF E-boocích. Budete je používat tak, jak uznáte za vhodné. Můj jednoduchý systém vám pomůže nalézt životní rovnováhu. Pochopíte všechny základní principy zdravé stravy. Jak s nimi naložíte, je čistě na vás. Zažijete "RE-START".

Znáte "muselismus"? Jednoduše řečeno, mnohdy cítíme, že buďto to v životě půjde po dobrém, tak nějak od srdce a samo a nebo to bude dřít a v horším případě to nepůjde vůbec. Pomohu vám objevit vaše správné vnitřní naladění, týkající se stravy, pohybu a sebepřijetí v oblasti zdravého životního stylu. Problém, proč se "obalujeme" tuky je různý. Od překotného rytmu, zakořeněných zlozvyků, nenaplňující práce, nedodstatku motivace, zbytečného stresu, demotivujících výčitek, zakořeněných návyků, až po nechápajícího partnera a neschopnost vůle se rozhodnout pro něco LEPŠÍHO. Jak můžete v mém programu nalézt svou vyrovnanost a zlepšení svéhho života?

Foto 483,

TANČIT je synonymem pro "radost", "štěstí", "pohyb", "život". Tato slovní spojení nás vedou ke zdravému tělu. Tančit nemusíte, pokud to není vyloženě vaše radost. Myslím si ale, že na světě neexistuje člověk, který by neměl svou oblíbenou hudbu, která ho nabíjí, dělá dobře na duši i na těle. Pouhé vnímání hudby může uvést mysl člověka do stavu zklidnění a o to v dnešní době jde.

JÍST je synonymem pro "zdraví". "energii", "barevnost", "výběr". Znamená to nalaďovat se do sebe, v každodenním životě. Já sama vím, jak je to těžké dávat si pozor na to, co jíme každý den, když kolem nás číhá tolik nástrah. Chce to opravdu pevnou vůli a ROZHODNUTÍ. Možná byste nevěřili, jak je to lehké, když si přestanete jídlo vyčítat a dáte vašemu jídelníčku svůj nový systém.

MILOVAT je sysonymem pro "souznění", "harmonii", "soulad", "pochopení". Pokud je náš vnitřní pocit soulad, vnímáme harmonii, chápeme vztah mezi potravinou a našimi pocity, souzníme pak i se svými tělesnými pocity a přirozeně se přikláníme k tomu, co je pro nás zdravé.

V dnešní uspěchané a konzumní době není jednoduché kráčet městem s vůlí Zenového mistra, protože vše, co se kolem nás objevuje je zaměřeno na pocity štěstí a hojnosti. Potravinová hojnost nás láká na limonády plné cukru, otupující alkohol, nezdravé uzeniny a když se vymaňujeme z obvyklých stravovacích stereotypů, okolí nás považuje za blázny, protože v sociálním kontaktu přeci o jídlo jde.

Můj program nazvaný jednoduše "Tančit Jíst Milovat "předává návod pro komplexní zdravý životní styl. Naučí Vás správně CÍTIT, jíst, vařit, nakupovat a hýbat se. Objevíte informace, jak máte začít dělat věci správně a jednoduše. Budete mít moje vedení a k tomu tištěné návody, typy a postupy v PDF E-boocích. Budete je používat tak, jak uznáte za vhodné. Můj jednoduchý systém vám pomůže nalézt životní rovnováhu. Pochopíte všechny základní principy zdravé stravy. Jak s nimi naložíte, je čistě na vás. Zažijete "RE-START".

Asi nejhorší je zákaz. Nepřekonaná vůle. Skákání nahoru a dolů. Výčitky. Nezvládnutý proces. Čím víc jdeme spolu, myslím v naladění sebe sama, tím lépe naše tělo s duší funguje. K tomu někdy vede trnitá cesta. Jak tančit bez stydění? Jak jíst bez výčitek? Jak se mít ráda se takovou spoustou chyb a občas s ukopnutým palcem? Nevadí, když se to děje, to je život. Jestli chcete, tak můžete:

  • Pro začátek si můžete z mých stránek nechat zaslat MOTIVAČNÍ LIST NA LEDNIČKU.
  • Objednat se na konzultaci online, nebo naživo.
  • Přijít na některou z mých akcí.
  • Přidat se do Facebookové nebo Instagramové skupiny.
  • Chcete uspořádat a rozjet váš večírek? Já to pro vás udělám! Dostanu vás do nálady bez drog a alkoholu!
  • Miluji ženská společenství a ženské kruhy, pokud chcete u vás nějaký uspořádat, ráda za vámi přijedu.
  • Těším se na vás!

Foto 480,

Od roku 2006, kdy jsem se začala pohybovat ve fitness světě jsem nasbírala mnoho zkušeností z oblasti pohybu a výživy i sebelásky. Zaměřuji se na dlouhověkost, detox, na to, jak může být člověk spokojený, šťastný, správně naladěný. Hledala jsem vždy způsoby, jak si udržet správný výkon a energii. Prozkoumala jsem různé styly, trendy, diety, programy. Ochutnala jsešm řadu suplementů a superpotravin. Některé jsem si oblíbila kvůli jejich harmonizujícím a léčivým schopnostem. Znám KPZtky. Mám dlouhodobou a aktivní praxi v pohybových programech, jsem specialistka na skládání jídelníčku. Zdravou a vyváženou stravu řeším denodenně a dnes již automaticky. Taky jsem upustila od dokonalosti a pochopila jsem, že si máme život trochu víc užívat. Objevila jsem unikátní způsob, který předávám a i vám ušetří čas a peníze.

 Foto 482,

Od dětství pro mě byl pohyb, hudba, radost a zábava hlavním pohonem pro můj osobní rozvoj. V těchto oblastech jsem nalezla i své osobní štěstí. K pohybu jsem měla od malička blízko. Byla jsem velice akční dítě a (strom, stoh, rybník, stezka, kopec, les, hřiště, molo, loďka, síť, pálky, míče, později velmi oblíbený disko parket, fitko, stále jsem za něčím utíkala, dnes už ale miluju ve své mysli klid) pohybová činorodost mne provázela v každodenním životě. V pohybu jsem nacházela svou vášeň a veliké propojení s přírodou, svým srdcem a objevováním svých schopností, šikovnosti a dynamiky.

Foto 454,

Tento rok jsem oslavila přesně 50 let. Přicházím do let, kdy věci vnímám a cítím s jinou energií. Už pravda tolik neskáču a celkově si myslím, že tu nejde ani o to, být nejrychlejší. V současné době pracuji hlavně se ženami. Cítím, že jsem pro ženy potřebná a ženskému světu daleko více rozumím. Pracuji s rozumem a citem. Neslibuji svým klientům zázraky. Ostatně, výsledek je jejich zásluha, já jen správně navedu. Naučím Vás stát se sami sobě výživovým poradcem. Pohyb musíte pochopit, musíte vnímat, musíte vítit, že se něco děje a musíte chápat co to je a kde se to děje. Hodně času trávím v naladění na svoje tělo, v přírodě, hodně plavu, občas běhám, hodně dýchám, strečinguju, jóguju, tančím, flexiabruju, občas dělám stojky, dřepy, prostě fitness se ve mě nezapře, ale priorita na 15 hodin týdně už to není. To tajemství spokojeného těla spočívá úplně někde jinde. Chcete se to tajemství dozvědět?

 Foto 336, Martina Šárová

Pomohla jsem stovkám klientů a pokud máte chuť, mohu pomoci i vám.

 Foto 481,

Získané certifikáty a dosažené vzdělání v oblasti fitness a duchovního rozvoje:

BodyGROOVE Experience Facilitator
The GROOVE Method Facilitator
Fitness osobní trenér
Výživový poradce
Poradce pro zdravý životní styl ve Slim a Wellnes instututu programu Revolučního hubnutí a odkyselení organismu
FlexibaBasic
Flexibar Advanced
Chitoning
FLY joga
Fyzioline
Zumba

Doplňkové vzdělání v duchovní oblasti

Reiki 1
Reiki 2
Reiki 3
Automatická kresba
Plánování podvědomí v hladinách Alfa

 


Napsali o mně: 

Časopis Forbes rok 2020

https://forbes.cz/protancit-se-k-uvolneni-sebevedomi-a-stesti-zkusili-jsme-trochu-jine-tanecni/

 

Časopis Čas na kafíčko pro ženy rok 2020

 Foto 453, Martina Šárová

 

                                                                                                                                                                               Videa a rozhovory se mnou:

Trénink v Body Body v Praze s olympijským vítězem Davidem Svobodou  - TV Metropol rok 2014

https://www.youtube.com/watch?v=l6gL29GdADI

Rozhovor s vicemiss ČR 2007 a Miss Elegance ČR 2007 Veroniku Chmelířovou v Tiger Relax Clubu Chomutov rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=NoyFOhb2e28

Rozhovor se zakladatelkou The Groove Method Misty Tripoli v Mnichově  rok 2013

https://www.youtube.com/watch?v=Kuy5LDbfbEE

Rozhovor s mentorkou Danou Vítův o tom co je možné dělat abychom byli zdraví rok 2015

https://www.youtube.com/watch?v=ZRJmOZ04vOI

 

REFERENCE:

Klient

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong level. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Kateřina 35 let - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

 

 

CENÍK

Úvodní konzultace 2000,- Kč (3hod - rozebereme vše. Příčiny, návyky, zvyklosti, problémy. Individuálně navrhnu plán a připravím váš program)
Program "Zdravý životní styl na celý život" 2000,- Kč (Komplexní program celoživotního jídelníčku v elaborátech PDF)
Kurz Orientace v nakupování zdravých potravin 1000,- Kč (Individuální nakupování ve specializované prodejně - 1,5 - 2 hod)
Individuální Kurz Zdravého vaření 3000,- Kč (5 hodin)
Osobní trénink 800,- Kč (1h)

 

E-book zdarma

Naučím vás být v souladu se svým tělem, i se svým životem.