Pomohu vám najít svou životní sílu, energii a rovnováhu.

Pro začátek si můžete z mých stránek nechat zaslat MOTIVAČNÍ LIST NA LEDNIČKU.
Objednat se na konzultaci online, nebo naživo.
Přijít na některou z mých akcí.
Přidat se do Facebookové nebo Instagramové skupiny.
Chcete uspořádat a rozjet váš večírek? Já to pro vás udělám! Dostanu vás do nálady bez drog a alkoholu!
Těším se na vás!

Co nabízím:

Kurzy vaření pro jednotlivce i firmy - naučím vás vařit zdravě, efektivně. Naučím vás používat superpotraviny, luštěniny, obiloviny, ořechy, semínka a bylinky.

Kurzy nakupování zdravých potravin  - naučím vás zorientovat se v potravinách

Terapie a restart pro zdravý životní styl - pomohu vám zharmonizovat dosavadní životní styl

Kurz sám sobě výživovým poradcem - naučím vás vše o jídle. Pochopíte skladbu jídelníčku, tuky sacharidy bílkoviny a naučíte se správně kombinovat.

Taneční lekce - naučím vás tančit a nestydět se. Naučím vás práci s vnitřní energií.

Roztancuji vaší akci, oslavu, nebo večírek - vytvořím pro vás atmosféru radosti

 

Můžete se přihlásit přes uvedený email, či telefon. Pokud nereaguji okamžitě, trénuji, nebo se věnuji nějaké činnosti. ozvu se hned, jak jen to bude možné. Děkuji :)

Těším se na Vás!

Kontakt: martina@tancitjistmilovat.cz, mobil: 723 108 898 

 

 

 Foto 498,

 

REFERENCE:

Friend from John Reed Fitness

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Kateřina 35 let  - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Tanec

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka - Tanec

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

Kateřina - Tanec

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla - Tanec

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko.

 

CENÍK

Úvodní konzultace 2000,- Kč (3hod - rozebereme vše. Příčiny, návyky, zvyklosti, problémy. Individuálně navrhnu plán a připravím váš program)
Program "Zdravý životní styl na celý život" 2000,- Kč (Komplexní program celoživotního jídelníčku v elaborátech PDF)
Kurz Orientace v nakupování zdravých potravin 1000,- Kč (Individuální nakupování ve specializované prodejně - 1,5 - 2 hod)
Individuální Kurz Zdravého vaření 3000,- Kč (5 hodin)
Osobní trénink 800,- Kč (1h)

 

 

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.