Pomůžu vám při vašem hubnutí, zdravém a jednoduchém stravování. Provedu vás cestou ke správném pohybu.

Pomohu vám nalézt nový začátek pro splnění vašeho cíle.

Co nabízím:

Nabízím vám individuální péči pokud potřebujete změnu vašeho dosavadního životního stylu. Chcete-li pracovat přirozeným způsobem, můžete se mnou zhubnout, zorientovat se ve zdravé stravě, začít s jídelníčkem, nebo pohybovými aktivitami. 

Jak pracuji?

Nejsem zastáncem diet ani komplikovaných výživových programů.  O tom, jaký život budeme žít a jaké jídlo si zvolíme si rozhodujeme mi sami. Já vám podám pomocnou ruku a nasměruji vás správným směrem. V jídelníčku jde o to, abychom pochopili skutečnou podstatu věci. Tou je NUTRIČNÍ VÝŽIVA.

Co vás naučím?

Mnoho lidí, se kterými se potkávám se mně ptají: "a nevadí když jím tohle?" Důležité je, aby to nevadilo vašemu tělu. Když podtrhnu a sečtu správnost ve výživě, budete překvapeni, jak jednoduché to je. Naučím vás kombinovat správně potraviny. Rozebereme dosavadní stravovací návyky a odhalíme příčinu nehubnutí.

Jak se dá snadno zhubnout?

Základem úspěchu je váš přístup k dané věci, chuť něco nového objevit, prozkoumat, vyzkoušet a věnovat se tomu pravidelně. Je to jednoduché. Pokud např. deset let svoje tělo necvičím, jím nezdravě, ztloustnu, nemůžu chtít zázrak do týdne, nebo měsíce. Hubnutí potřebuje nějaký čas, stejně tak i cvičení. Pomůže nám trpělivost a opravdová aktivita v našem přístupu. Mohu vám ukázat nenásilnou, efektivní a účinnou cestu ke zdravému tělu a hubnutí. Zdravá strava je životní styl. To není o tom, že tři měsíce se snažíme a rok ne. Je to o tom, nastolit ve svém jídečníků osobní princip, či chcete-li nutriční soulad. K tomuto vede xxx kroků, které velice jednoduše pochopíte a prakticky není překážka k jejich převodu do praxe.

Je to dobré?

Pomůžu vám také najít způsob, jak vás bude hubnutí bavit. V osobní konzultaci rozebereme celé téma individuálně a do detailů a nastavíme spolu nový začátek. Zdravý životní styl je o libůstkách. O tom, udělat si z jídla rituál, oslavu, manu nebeskou, krásu, osobitost a náboj, se kterým v souladu se sami sebou vycházíme. Je to lahodné a skvělé.

Budu k vám přistupovat citlivě, s individuálním zacílením. Konzultace probíhají na základě vaší objednávky.

Můžete se přihlásit přes uvedený kontakt email, či telefon. Těším se na Vás.

Kontakt: martina@tancitjistmilovat.cz, mobil: 723 108 898

CENÍK

Úvodní konzultace 2000,- Kč
Diagnostika tělených hodnot 500,- Kč
E- book Jídlem k dobrému zdraví 550,- Kč
Sestavení jídelníčku 2000,- Kč
Nakupování potravin s klientem 1000,- Kč
Individuální Kurz vaření s klientem doma 3000,- Kč
Kurz vaření pro veřejnost 1800,- Kč/osoba
Osobní trénink 800,- Kč

Kde se můžeme potkat:

https://www.tancitjistmilovat.cz/akce

Foto 280,

 

Nabízené služby lze využít individuálně, nebo i v kolektivu:

Pomoc v oblasti návyků životosprávy a životního stylu
Analýza dosavadního životního stylu
Vstupní diagnostika tělesných hodnot
Návrh programu pro restartování a nový začátek
Kurz Žít zdravě a naplno - komplexní program jak se stát sám sobě výživovým poradcem
Kurz zdravého vaření - komplexní kurz jak se naučit kombinovat obiloviny, luštěniny, roztlinné bílkoviny, zeleninu a superpotraviny
Kurz nakupování zdravých potravin a superpotravin
Vypracování nutričně vyváženého a při tom chuťově skvělého jídelníčku
Seznámení s on-line výživovým poradcem
Kurz DETOX, vše o enzymech, antioxidantech, aminokyselinách a superpotravinách
Pomoc v pohybové aktivitě, seznámení s tréninkem
Pomoc v oblasti psychiky a sebevědomí
Individuální tréninky, osobní tréninky

Napsali o mně:

https://www.forbes.cz/protancit-se-k-uvolneni-sebevedomi-a-stesti-zkusili-jsme-trochu-jine-tanecni/

 

Reference:

Kateřina - Groove dance

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

Adéla - Groove dance

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko.

Friend from John Reed Fitness

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

Danča 35 let - Manažerka - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

Ivana - Designérka

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

Lucie - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

Tereza - Groove dance

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

Zuzka - Groove dance

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

Jak to vidím já:

Věci se ko lem nás staly příliš složitými. Jak ve stravě, tak v pohybu. Musíme se usebrat a jít dovnitř k sobě. Jít k pravdě.

Letos v květnu mi bylo 48 let a této informaci "nevěřím". Věk je totiž pouze číslo. Jak všichni víme, "vše začíná v hlavě". Ono to ale také není úplně tak pravda, protože: "vše začíná v srdci..."

Má pomoc vám, je komplexní. Jdu cestou srdce, cestou vědomí, bez tabulek, chemie, léků, spalovčů tuků a dietních programů. Pracuji přírodně - naturálně. Pomohu vám nalézt váš pravdivý systém v jídle, nebo v pohybu. Ukážu vám potravinovou výživovou logiku, naladím vnitřní moudrost a rozsvítím vědomosti o potravinách. Naučím vás brát jídlo zdravým selským rozumem.

V mém kurzu se stanete moudrým výživovým poradcem. Pro váš život. Nebudete už o sobě pochybovat. Začnete si vybírat. Vysvětlím vám, co je to nutriční výživa, enzymy, superpotraviny. Pochopíte, proč jíst to které jídlo a jiné jen střídmě. Přestanete si dělat výčitky. Naučíte se pracovat se svými pocity.  Obdržíte nové a jednoduché recepty, které vám budou chutnat. Uleví se vám.  Se zdravou stravou je to pravděpodobné.

Každý má právo na to být šťastný, každý má právo mít úspěch. Ten kdo má zdraví, je šťastný.

Děkuji, že jsi dočetl/dočetla až sem,

S láskou Martina

 

E-book zdarma

Jak si udržet pevné zdraví. Váš průvodce a rádce spokojeným životem.