Tanec se Šťávou ONLINE


Zvu vás na taneční 40ti minutovku, která vám zvedne náladu. Najdete v sobě tu správnou ŠŤÁVU pro radost. Naladíte se a uvoníte napětí od starostí, stresu a kovidu. Najdete novou a jednoduchou inspiraci.


Zvu tě na skvělou taneční 40ti minutovku, která v tobě rozproudí tu správnou životní ŠŤÁVU!

Chceš si zatančit se Šťávou a najít pro sebe svou ozdravnou a proudící ŠŤÁVU?
Pošli mi prosím svůj email a já ti pošlu odkaz na který se přihlášíš a budeš tančit jen pro svou radost. Hezky v pohodlí svého domova, ale propojená s jinými ženami.

SVŮJ EMAIL PIŠ PROSÍM ROVNOU NA MŮJ EMAIL: martina@tancitjistmilovat.cz

Děkuji!

Těším se!


Zatančíme si společně ON-LINE na různé styly hudby a naučíme se vnímat svou taneční sílu. Tanec se Šťávou ti pomůže otevřít tvou ženskost, tvůj půvab a naladí tě na správné vnímání sebe sama.

Naučíš se, jak můžeš skrze hudbu a jednoduchý tanec otevřít svůj potenciál ženskosti, který je v tobě ukrytý. Začneme pomalu, zlehka a postupně budeme přicházet do rytmické strhující hudby. Uvolníme napětí stresu a vneseme do celého těla soulad a klid. Půjdeme tančit do tanečního srdce, kde nemusíš sledovat žádná pravidla, žádné složité kroky a nebudeš pozorovat, jak u toho vypadáš.

Pokud se strachuješ, bojíš se, stydíš se, nebo máš ze sebe při tancování špatný pocit, ale přes to tanec miluješ, naučím tě, jak tyto nepříjemné pocity odstraníš navždy ze své mysli. Probudím v tobě taneční šťávu tak, že ti tanec bude chutnat jako sladké ovoce, po kterém se ale nikdy netloustne. Právě že naopak. Poznáš, jak můžeš čerpat ze svých dobrých pocitů a lecos pak můžeš změnit k lepšímu.

Vytvoř si prosím prostor sama pro sebe a zkus tančit tam, kde tě nebude nikdo 40 minut rušit.

Návod zdarma

Napište mi na email o návod na energii pro vaše tělo.