Magické zakončení léta v Zahradě živlů 30.9. - 2.10.2022


Milé ženy, jaké by to bylo zažít magicky relaxační a nerušený víkend? Co takhle prožít si nádhernou energii v kouzelném prostředí čisté přírody? Ochutnat bohatý program, relaxaci, rozproudění energie a nádhernou i uzdravující atmosféru v kruhu vzájemně se podporujících žen? Jen vy a žádné vyrušování? Neváhejte se přihlásit na transformační víkend s Martinou.


Milé ženy!

Dovoluji si vás pozvat na sebe-rozvíjející zážitkový víkend v kouzelném místě Zahrady živlů.

O čem to bude?

O lehkosti, jemnosti, ženskosti, síle, o respektu, o tvoření, naciťování a o pocitu celistvosti, klidu a pohody v přítomném okamžiku. Bude to o plynutí, pochopení, otevření se a zcelení.

Toužíte otevřít dveře pohodě, klidu, souznění a napojení se do svého těla? Potřebujete oddych, odpočinek od starostí, ale zároveň pro sebe chcete udělat něco hezkého? Víkend plný kouzel je tu pro vás!

Třeba právě vás tento víkend obohatí na těle i na duši.

REZERVACE: martina-sarova@seznam.cz, Mobil: 723 108 898

Foto 544,

Co vás čeká a na co se můžete těšit?

Především je to Dům Větru, ve kterém bude probíhat náš program, Dům Země, ve kterém budeme jíst a připravovat zdravé jídlo, Dům Ohně, kde zažijeme rituály a Dům Vody, kde prožijeme naše welness.

Čeká nás ranní probuzení životní a pozitivní mysli. Léčivá voda, jéoga, tanec, sauna, koupele, studánky, jeskyně, menhiry, kameny, drahokamy, dřevo, oheň, světlo, tma, šamanský buben, vítr, vzduch, voda, chrámové dveře tajemství, tee-pee, prostor posvátné geometrie a mnoho dalších elementů budou provázet náš víkend, pomohou a podpoří naše záměry. V místě posvátné geometrie působí nádherné energie, které jsou hybnou silou léčivých a ozdravných procesů, které budeme celý víkend zažívat.


Chcete zažít víkend jen pro sebe v kruhu podobně naladěných žen?

 • Chcete zažít víkend, kde můžete být sama sebou?
 • Co takhle otevřít svůj léčivý potenciál tancem?
 • Láká vás prožití síly ženského kruhu?
 • Máte touhy a vize a chcete je nasměrovat tím správným směrem?
 • Chcete vstoupit do magie léčivých technik Ženských klenotů?
 • Chcete ovládnout svá negativní přesvědčení a strachy?
 • Toužíte po čase pro sebe, kdy se můžete věnovat jen sobě?
 • Zajímá vás péče o tělo i o duši?
 • Máte chuť ochutnat harmonizující jídlo a něco se o něm naučit?
 • Věříte na magickou moc tajemných míst a silových míst a chtěly byste to prožít?
 • Chcete oslavovat, ale bez alkoholu, za to v kruhu podobně naladěných žen?

Rezervujte si už dnes místo na magický víkend v kouzelném prostředí Eko farmy Lánov v Zahradě živlů.

Budeme se společně věnovat tématům týkajících se sebelásky, sebeúcty, sebehodnoty a sebenalezení. Čeká nás zdravá strava a léčivá voda kangen. Jednoduchými technikami doplníme do svého těla chybějící soulad, podle principů " Ženských klenotů". Načerpáme nádherné energie v jeskyni Panny Marie, v přítomnosti drahokamů, kamenů, dřeva, větru a všech zemských i vesmírných elementů Zahrady živlů, která pro toto byla speciálně stvořena a už teď se na nás těší, aby nás léčila a otevřela v nás hladkost, jemnost, lásku, krásu, sílu a podpořila naše magické znovuobjevení.

Budeme si povídat v ženském kruhu, malovat svůj záměr, budeme se bavit a možná se nám podaří změnit náš stín na světlo...určitě ano!

Zažijete také spirituální disko, dechové cvičení, praxi "ženských klenotů" a rituál v magické jeskyni. Poplyneme v radosti, hravosti a v obohacující přítomnosti okamžiku tady a teď. Program může být dotvořen přímo na místě podle počasí a situace. Všechny aktivity jsou vhodné i pro ženy bez jakýchkoli předchozích zkušeností. . 

 • Dům Země je místem, kde budeme společně jíst a kde povedeme očistný rituál ve speciálním koupacím bazénku.
 • Dům Vody nám nabídne saunový svět, nádherný teploučký bazén, wellnes, saunu, venkovní vířivku na terase s výhledem na jezírko i páru.

Ubytování:

Spaní je zajištěno v malé roubence s postýlkami, s čistým povlečením, polštářem a peřinkou. Můžete také spát (pouze na karimatce) v centrálním domě Větru/vzduchu. Máme k dispozici celou Zahradu živlů se všemi kouzly a všemi jejími domy, studánkami, jezírky a pastvinami. Jídlo budeme jíst v domě Země a případně je zde i prostor pro vaření. V místě je lednice, kuchyňské náčiní, rychlovarná konvice na vaření čaje i kávy. V místě jsou dvoje sprchy.

Program budeme společně ladit na místě, ale už teď se můžete těšit na:

 • Tanec
 • Jemné cvičení podle Ženských klenotů
 • Probuzení energie za pomocí dechu a pohybu
 • Otevření svého záměru
 • Nalaďování se
 • Kruh s menhiry
 • Kontakt se zvířaty na farmě
 • Tee-pee a bubnování
 • Očistné koupele a sauna
 • Malování záměru s tajemstvím otevření ženskosti
 • Otužování - dobrovolné
 • Oheň
 • Tanec
 • Vyjíždka na koni
 • Taneční rituály
 • Popíjení nápoje zdraví


Očistný rituál odstřižení se od starého a nepotřebného...a mnoho dalšího, což vyplyne z našeho setkání a propojení naší energie...

Všechny aktivity jsou dobrovolné a můžete si případně pro svůj individuální čas na chvíli zařídit svůj osobní program v zahradě živlů, která sama o sobě léčí a s tímto záměrem byla vytvořena.

Doplňující informace:

 • V místě je léčivá voda, s sebou je vhodné si vzít láhev, abyste si mohly vodu kdykoli během dne doplňovat.
 • Připravte se na kvalitní pitný a stravovací režim, který léčí a detoxikuje.
 • Nebudete mít ani trochu hlad. Naopak, Budeme se vyživovat.
 • Oblečení na ven je vhodné teplejší, budeme na horách. Je možné využít spaní uvnitř i venku.
 • Program bude probíhat uvnitř i venku, oblečení je vhodné volit i podle momentálního počasí.
 • Na cvičení si přivezte karimatku

O jídlo se postaráme společně. Vítáme jídlo bez lepku, vegetariánské a zdravé. Jídlo budeme ještě individuálně procesovat :)

O zahradě živlů

Zahrada živlů je unikátní projekt zasazený do panenského prostředí krkonošské přírody, který nabízí pestré možnosti vyžití s jasným záměrem - navrácení se k přirozenému stavu klidu a spokojenosti, harmonii, sebepoznání a uzdravování těla i ducha. Jeho součástí je ekofarma, soustava propojených jezírek, jedinečné stavby z přírodních materiálů zasvěcené čtyřem živlům, okrasná i plodivá zahrada opečovávaná dle zásad udržitelnosti a permakultury a v neposlední řadě indiánská vesnička či lesní školka. Celý areál slouží jako transformační a inspirativní prostor, léčebné lázně a místo napomáhající probouzení lidí a vytváření nového pohledu na člověka a jeho život na Zemi, na životní prostředí, přírodu a existenci. Prostor a objekty v celém areálu - stavby, zahrada i vodní uspořádání byly navrženy a vybudovány s maximálním respektem k přírodě, dle principů udržitelnosti a soběstačnosti a rovněž se záměrem učinit zahradu harmonickým, energeticky nabitým místem. Tohoto potenciálu lze využívat při meditacích, praktikování jógy, očistných rituálech a dalších relaxačních i seberozvojových aktivitách. Věříme, že vyskytuje-li se člověk v harmonickém prostředí obklopeném přírodou, jíž je neoddělitelnou součástí a která je zdravá, prosperující a s láskou opečovávaná, může snáze docházet k přirozenému procesu uvádění se do souladu a sebeléčení.

https://www.youtube.com/watch?v=wHxmCm7YleE

Co sebou:

 • červené šaty, náušnice, šátek na tanec
 • psací potřeby, pastelky, blok
 • podložku na cvičení/na spaní
 • dřívka, bubínek, chřestidla (dobrovolné)
 • podložku na jógu
 • velký šátek, nebo lehkou deku pro svůj komfort
 • ručník do sauny
 • plavky
 • oblečení do hor
 • jídlo na svačinu, laskominy, ovoce, oříšky, pochutiny vhodné na náš společný stůl a hostinu
 • pokud máte chuť něco upéct, nebo uvařit a přinést to na náš společný stůl, bude to pro naší hostinu skvělé

 

Příjezd do Zaharady živlů je možný v pátek od 16ti hodin.

Zahájení programu v pátek 30.9. v 18.00hod. Ukončení programu bude v neděli 2.10. v 15.00 hod.

Cena za celý víkend: 4500,- Kč
PRO SVOU REZERVACI (nebo případné dotazy) prosím PIŠ NA:
martina@tancitjistmilovat.cz

Záloha na víkend je 2500 Kč a zaplatit ji můžeš na účet: Číslo účtu: 222324692/0600
Peněžní ústav: Moneta Money Bank

Počet účastníků je omezen, rezervuj si své místo včas.

Těším se na setkání, Martina

Návod zdarma

Stáhněte si návod na energii pro vaše tělo.