Pomohu vám najít vaší životní radost sílu, energii a rovnováhu.

Zaměřuji se na spolupráci v oblasti pohybu a stravy.  Naučím vás, jak se samostatně můžete starat o své tělo. S láskou. Bez výmluv, okecávání. Cílem TJM (tančit jíst milovat) je objevit ve vás "skutečnou" radost ze života. Mohu vás naučit rozhodovat se dobře a vybírat si zdravě.  Každý chce být zdravý a šťasný. I vy si můžete zařídit svůj osobitý a funkční zdravý životní styl. Vítejte v mém světě, Tančit Jíst Milovat. Reference naleznete níže.

Pro ženy:

Taneční, pohybové, energetické, životadárné, omlazující, hubnoucí, detoxikační a výživové programy a art-terapeutické programy. Individuální terapie, práce ve skupinách.

Pro děti:

Pohybové tanečně - jógové edukativní programy pro školky a školy. Hodinový program s přesahem emoční, psychické, fyzické a duchovní poznávání sebe a své role v životě se zaměřením na šťastnou duši a rozvoj kognitivních funkcí. Přináší obohacení, radost, smích, aha momenty, sounáležitost, kreativitu, společnost, respekt, zábavu, uvolnění, energii a nenásilné a láskyplné propojení kolektivu na vlnu pohody.

Pro firmy:

Teambuildingové, zábavné a stmelovací programy. Přednášky i pohybové aktivity týkající se pohybu, stravy a sebepoznání. Čím více lidí to ví a dělá, tím větší zábava to je!
Chcete uspořádat a rozjet váš večírek? Já to pro vás udělám! Dostanu vás do nálady bez drog a alkoholu!
Těším se na vás!

Tady a teď:

Pro začátek si ode mě můžete z mých stránek necha zaslat zdarma MOTIVAČNÍ LIST NA LEDNIČKU https://www.tancitjistmilovat.cz/Konzultace provádím online, nebo naživo.
Přijít můžete také na některou z mých akcí, které jsou vypsány zde: https://www.tancitjistmilovat.cz/akce
Můžete se přidat do Facebookové skupiny: https://www.facebook.com/tancitjistmilovat

Čím vás mohu ještě obohatit z toho co pořádám:

Kurzy vaření pro jednotlivce i firmy - naučím vás vařit zdravě, jednoduše, efektivně. Naučíte se vás používat superpotraviny, luštěniny, obiloviny, ořechy, semínka a bylinky. Vyladíte si energizující jídelníček,

Kurzy nakupování zdravých potravin  - naučím vás zorientovat se v potravinách dnešní doby. Málo jídla - hodně výživy. To je krédo člověka dnešní doby transformace.

Terapie a restart pro zdravý životní styl - pomohu vám zharmonizovat dosavadní životní styl a předám vám podklady pro samostatné rozhodovaní pro správný výběr života prospěšných potravin.

Kurz sám sobě výživovým poradcem - naučím vás vše o zdravém jídle. Naladím vás do správných energií a rozhodnutí, že vy můžete jíst zdravě a zvládnete chutě, strach z hladu, selhání a nedostatků vašeho těla.

Taneční lekce - naučím vás tančit a nestydět se. Naučím vás práci s vnitřní energií. Speciálně pro ženy mám jedno téma, které je důležité zpracovat. Je to autenticita, odvaha projevovat se dle libosti a sebelásku v sebepřijetí.

Roztancuji vaší akci, oslavu, nebo večírek - vytvořím pro vás atmosféru radosti, která navždy zůstane ve vašich srdcích. 

 Můžete se přihlásit přes uvedený email, či telefon. Pokud nereaguji okamžitě, trénuji, nebo se věnuji nějaké činnosti. Ozvu se hned, jak jen to bude možné. Děkuji :)

Těším se na Vás!

Kontakt: martina@tancitjistmilovat.cz, mobil: 723 108 898

 Foto 521,

 

REFERENCE:

Nikča - tanec

Hledala jsem groovedance, který na mě dle videí působil trochu "americky" a strojeně. V tanci s Martinou jsem ale zažila něco úplně jiného, než jak to vypadalo na videu a bylo to dokonalé! Tanec s Martinou má  mnohem hlubší přínos, než jak se to dá vyčíst z popisu, nebo zkouknout z nějakých videí. Martinku musíte zažít osobně a všem tuhle zkušenost doporučuji. Tanec mě naladil, potěšil, cítím se krásně. Naprosto jsem se uvolnila a neskutečně pozitivně mě to posunulo a nakoplo.

 

Miloš - kurz o zdravé stravě v obchodě Herba

Jako základní kurz dokáže nasměrovat ke zlepšení stravovacích návyků

 

Michal  - teambuilding pro 250 zaměstnanců

Martina měla za úkol naladit 250 kolegů motivačním vstupem na naší slavností akci -eventu k předání vyznamenání nejúspěšnějších kolegů. Martina nejen že zapojila naše motto do brainstormigového úvodu, který vyladil celý průběh akce, ale během velice krátké doby dokázala všechny zvednout ze židle a roztančila celý sál. Perfektně se jí podařilo uvolnit atmosféru a naladit všechny na vlnu podpory a uvolněného tance. Během šesti různých skladeb mohli všichni poznat, jak je důležité odhodit hodnocení a stud. Ve společné oslavě jsme pak pokračovali do brzkých ranních hodin. Kdyby nebylo Martiny, zábava by nezačala tak brzy, protože ze zkušenosti vím, že na taneční parket se většinou kolegové neodváží jít první. Martina odcvakla všechen stud, pochyby a udělala významnou atmosféru tak, že jsme se všichni cítili jako "SUPERSTÁR".

 

Rinda - pohybové posilovací lekce pro rozvoj těla

You are best teacher , trainer and enthusiastic athlete , with lot of energy and funny, cute and strong. You makes everyone to feel energy within our selfs , it’s a very creative and energetic thought !!

 

Kateřina 35 let  - Kurz vaření

Nevěděla jsem, jak nová jídla zvládnu a přes to, že jsem si myslela že jím zdravě mi Martina ukázala, kolik potravin vůbec neznám! Moc mi pomohlo to, že jsem nové potraviny mohla ochutnat a sama jsem také vařila a zkoušela různé kombinace potravin a koření. Cítím se teď naprosto skvěle a za necelé 2 měsíce jsem zhubla 4,5 kg. V ničem se neomezuji, (kromě nezdravých jídel), jím opravdu často a pestře a cítím se daleko lépe.
Netušila jsem totiž, že je to tak jednoduché a že to tak dobře zvládnu! Na každé jídlo se teď soustředím úplně jinak a s velkou radostí. Kurz s Martinou opravdu doporučuji.

 

Hanka - kurz o zdravé stravě v obchodě Herba

Kurz překonal mé očekávání. Nejedná se o sezení na místě a tlučení do hlavy "jez tohle, nejez tohle".

 

Tereza - tanec

Kurz byl super, jednoznačně přínosný, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já.

 

Martina - kurz o zdravé stravě v obchodě Herba

Kurz se mi velmi líbil, splnil, co jsem očekávala a ačkoliv se o danou problematiku dlouho zajímám, dozvěděla jsem se nové věci. Žádná suchá teorie, vše v praxi. Moc děkuji, že jsem se mohla seznámit s obchodem Herba.

 

Ivana - individuální kurz vaření

Martinu jsem oslovila z důvodu úpravy jídelníčku, nejenom pro mne, ale i pro moji rodinu.
Byla jsem překvapená, z jak základních surovin se dá vytvořit výborné a rychlé jídlo. Martina mi ukázala základy vaření a možné rychlé variace, představila úpravy jídla, které jsem neznala nebo bych nevěděla jak zpracovat. Společný nákup probíhal v prodejnách zdravé výživy a na lokálním trhu, kde Martina u všech ingrediencí vysvětlila proč/jak/ a za kolik a následně jsme je všechny zpracovali.
Nejednalo se ovšem jen o výběr potravin, ale hlavně o kombinaci a úpravu jídel, radosti z vaření a celkového přístupu k zdravějšímu životnímu stylu.
Celkově musím říct, že jsem z celé akce byla nadšená, hlavně proto, že mi Martina byla schopná představit jednoduchý, rychlý styl úpravy jídelníčku, který mě baví. Moc děkuji!

 

Dana - redaktorka - Kurz vaření - reakce bezprostředně po kurzu

Jedním slovem SUPER! V kurzu vaření se nikdo nenudí, nikdo nezůstane vzadu a všichni jsou doslova přejedeni. Ale ... tak hezky přejedeni. Moc hezky, lehce přejedeni. To se tak cpeš, ochutnáváš a zjistíš, že máš dokonale uspokojené chuťové pohárky, plné bříško, ale mega energie a skvělou náladu. Nechce se mi spát. Chce se mi žít. Prostě PARÁDA!

 

Dana - kurz o zdravé stravě v obchodě Herba

Kurz byl hodně zajímavý a dozvěděla jsem se spoustu informací, které jsem nikdy před tím nenašla ani neslyšela.

 

Radek - herec - hubnoucí klient

Kurz vaření s Martinou mi dal nové obzory ve vaření zdravých potravin, které mi i velice chutnaly. S Martinou spolupracuji rok a chodím na její kolektivní lekce. Můj cíl byl zhubnout a já si ze své váhy "odškrtnul" celých 15 kilogramů tuku.

 

Lucie - maminka dvou dětí - Kurz vaření

Děkuji za čočkový základ, který jsem se naučila na kurzu vaření s Martinou. Kurz byla moje osobní revoluce v kuchyni :). Děkuji za zkušenost s Ume octem a Miso pastou. Zažila jsem velké překvapení s jáhly nasladko :)

 

Lucie - Kurz vaření

S kurzem jsem byla velice spokojená, seznámila jsem se s novými potravinami. Příjemní lidé, příjemná atmosféra. Ochutnala jsem skvělá jídla. Martina je velice sympatická a plná energie. Byl to pro mne velice příjemně prožitý čas.

 

Nicol - na volné noze - Kurz vaření

Na kurzu jsem zažila velmi praktický přístup, dobrý výběr surovin s poukázáním na možné alternativy kombinací. Kurz zvýšil můj všeobecný rozhled o zdravé stravě. Martina je sympatická a plná energie. Všichni jsme se na kurzu zdravě přejedli :)

 

Zdenka - Kurz vaření

Tento kurz bylo přesně to, co jsem hledala. Měla jsem veliký problém vymyslet, co mám stále vařit, aby strava byla pro mne a pro mou rodinu zdravá a vyvážená. Nyní mám návod, jak vše vymyslet. Kurz byl skvělý v tom, že jsme se nanaučili 3 jídla a konec, ale že máme základ a principy, jak vytvořit bohatou škálu různých zdravých jídel. a teď jen vše převést do praxe.

 

Tereza - Tanec

Lekce byla super, jednoznačně přínosná, skvělá relaxace a cesta, jak případně poznat blíže něco ze svého opomíjeného já. Martina je nabíjející, určitě vám má co dát :) Dovede strhnout a ukázat jak na to, takže super.

 

Zuzka - Tanec

Martina je bezprostřední, energická a hlavně živoucí důkaz toho, že tancem se mládne :)

 

Kateřina - Tanec

Groove vřele doporučuji, je to naprosté odproštění od stresu pohybem, zároveň člověk nemusí přemýšlet nad technikou a správností jednotlivý kroků. Martina je úžasně pozitivní a energická, dokázala motivovat a navodit skvělou atmosféru lekce od začátku lekce až do konce.

 

Adéla - Tanec

Martina je hodně energická a skvěle naladěná lektorka, která vás dokáže velice rychle uvolnit a roztančit. Bylo to super. Po lekci jsem odcházela lehoučká jako peříčko.

 

 

 

 

Návod zdarma

Napište mi na email o návod na energii pro vaše tělo.